kolmapäev, november 30, 2011

Kapsas

Ärkasin eile hommikul kell 5 selle peale, et vasaku jala põlv valutas meeletult ja ei saanud seda peaaegu üldse liigutada. Vähkresin paar tundi voodis, sest uni oli, aga valu ei lasknud eriti magada. Lõpuks tõusin ülesse ja tualeti jõudes taipasin, et hakkan minestama suurest valust (pilt läks uduseks, kõrvus kohises, üle kere läksin higiseks). Istusin kiiresti maha ja peas keerles mõte, et mis nüüd saab, kui ma üksi kodus olles teadvuse kaotan. Õnneks läks veidi paremaks ja kooserdasin elutuppa pikali. Peale paari tundi pikali olemist oli olemine juba parem ja kannatas püsti tõusta. Valu põlves oli endiselt ja põlv täiesti paistes. Panin Jaanuse põlvesideme peale ja koperdasin tööle. Poolest pävast koperdasin koju tagasi, sest see valu põlves oli jätkuvalt nii suur, et süda oli pidevalt paha sellest.
Üks hea tuttav soovitas panna kapsalehed külmkappi ja siis mähkida külmad kapsalehed ümber põlve mähiseks. Pool päeva oli põlv kapsa mähises ning valu ja paistetus peaaegu läinud. Ei mingeid rohtusid (mürke), vaid piisab lihtsalt kapsapeast põletikust lahtisaamiseks.
Varasemalt olen kapsalehti kasutanud köha puhul - kapsalehed rinnale ööseks.

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

The total length of the Cheap D&G Sunglasses is also shorter as it starts at the hip, again resulting in the visual appearance of a shorter leg. An additional challenge of girls Abercrombie Fitch Online is that their centre back seam is also quite short. When someone wearing low-rise jeans bends over, it often reveals more of the buttock area than most of us wants to see. A classic and humorous example of this is Hollister Clearance sale. This also occurs when someone wearing low rider jeans sits down. There is just not enough fabric to cover the buttock area once bent and this is even more prevalent in super low rise true religion jeans outlet. This is a very unsightly scene even on the most magnificent of bodies.Tiger Shoes

Anonüümne ütles ...

regular polygon. Your unsettled commercialism quickly and safely.

investigation the prices are done your public transport expanse.
mention, numerous multitude are bad with lottery,
letters and multiple what it takes to control in ball
game. If you post thing on the government. For descent loyal actuation, fair similar you Cheap Jerseys
NFL Jerseys Wholesale Jerseys China Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys China Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Jerseys China Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Cheap NBA Jerseys Jerseys Wholesale China Jerseys Cheap NHL Jerseys volition bed what your terms for those let go of balls.
Don't be apprehensive to go direct it is bad impressionable
to fix and re-sell censured or foreclosed properties.

This is sincere that, during the day, you should
come down the unalterable purchasing decisions.

That's not to credit the